משלוח מנות סרוג מחוטי טריקו

משנכנס הדר מרבים בשמחה….

כל שנה, אותו סיפור, מחכים ומחכים ואז נוסעים לאיזו חנות כדי לחפש תחפושת, בדרך כלל החנות בסוף העולם כי החברה של השכנה של גיסתי שגרה ברחובות אמרה שזול שם… אז לא מתעצלים ונוסעים, רק כדי לגלות שכל המידות אזלו… ובסוף צריך לאלתר תחפושת מכל הבא ליד והילד מאוכזב, אחרי שעות של בכי. אז למדתי לקח והתחלתי להתכונן חודשיים לפני פורים כשכל המידות עוד על המדפים, והילד מחייך ואני מאושרת, כמה טוב שנפטרנו מעונשה של התחפושת. 

ואז, שבוע לפני הקרנבל בבית הספר אני מקבלת מייל שנשלח מהמורה בתפוצת נטו, שמסביר את החשיבות שכל משלוח מנות יכיל בדיוק אותו דבר כדי שלא יווצר מצב שאחד יקבל משלוח עשיר והאחר לא… ומכיוון שאי אפשר להשתולל בתכולה אז צריך להשתולל באריזה שעוטפת את התכולה ואז פורצת מיני מלחמת עולם כזו שכל אמא יוצאת מגידרה להיות הכי מקורית שיש, כך שאם התחפושת היתה כאב ראש ? משלוח המנות גורם לראש להתפוצץ, מה לכל השדים והרוחות אני עושה השנה??? 

אז במיוחד לכן, אמהות יקרות, לא צריך להדביק ולגזור, לקנות ניירות ממוחזרים, או מספרי זיג זג, השנה כולנו סורגות משלוח מנות !!

פורים שמח ועליז….

 

משלוח מנות לפורים סרוג בחוטי טריקו

נתחיל בטבעת הקסם, נסרוג 3 עיניים באוויר אשר יחשבו לעמוד הראשון שלנו, נוסיף ונסרוג 11 עמודים נוספים לתוך טבעת הקסם.

בשורה השניה, נסרוג  2 עמודים מעל כל עמוד מהשורה הקודמת.

בשורה השלישית נסרוג 2 עמודים ביחד מעל עמוד אחד מהשורה הקודמת ומעל העמוד שאחריו נסרוג עמוד בודד.

בשורה הרביעית, נסרוג, 2 עמודים ביחד ולאחריהם 2 עמודים בודדים.

כאשר נגיע לגודל הרצוי של המשטח העגול שלנו, (ראו בתמונה), נקשור שלוש פינות יחד ונקבל אוזן המן סרוגה. נותר רק למלא את האוזן בממתקים. ויש לנו משלוח מנות מקורי בצורת אוזן המן, סרוגה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט